Droga Klientko,

Wiemy, że zakupy przez internet różnią się od zakupów w sklepie stacjonarnym.

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dajemy Ci możliwość przymierzenia zakupionej przez Ciebie rzeczy w zaciszu domowym.

Sprawdź z jaką starannością uszyliśmy dla Ciebie bluzkę, sukienkę, spodnie czy inne artykuły z naszej oferty.

Możesz się zastanowić i sprawdzić czy wybrane przez Ciebie ubranie pasuje do rzeczy, które już masz w szafie.

Jeżeli stwierdzisz, że rozmiar, który zamówiłaś lub fason nie jest najtrafniejszy zawsze możesz go zwrócić (prawo odstąpienia od umowy) lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki.

Po upływie 14 dni wygasa już termin odstąpienia od umowy i wymian – nie zapomnij o tym!

Pamiętaj! Zwracany bądź wymieniany towar musi być w stanie niemiennym, nie może posiadać śladów użytkowania. Koniecznie dołącz do niego paragon, jest on podstawą do rozpatrzenia jakichkolwiek zwrotów lub wymian.

I. ZWROTY – Odstąpienie od umowy

Aby skorzystać z prawa odstapienia od umowy, powiadom nas o tym fakcie wysyłając wiadomość na: biuro@ezuri.pl przed upływem 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

W przypadku wykorzystania prawa odstąpienia od umowy – zwrócimy Ci otrzymane od Ciebie płatności (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).

W ciągu 14 dni od fizycznego otrzymania zwracanego lub wymienianego produktu, sprawdzimy go i jeżeli nie posiada śladów użytkowania zwrócimy Ci pieniądze na podany przez Ciebie numer konta bankowego w formularzu.

Produkt wraz z formularzem odstąpienia od umowy prześlij do nas nie później niż 14 dni od daty poinformowania nas o tym fakcie.

Termin jest zachowany jeżeli odeślesz nam produkt pred upływem 14 dni – nie zapomnij o tym.

Produkt wraz z paragonem i formularzem odeślij na adres:

EZURI e-sklep

al. T. Kościuszki 23/25

90-418 Łódź

II. Wymiany

Wymian można dokonać w terminie do 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki.

Prosimy o wypełnienie formularza i dołączenie go do wymienianej przesyłki oraz przesłanie nam informacji na adres: zwrotyiwymiany@ezuri.pl w celu sprawdzenia dostępności nowego produktu.

Koszty zwrotu wymienianej rzeczy ponosi Klient, natomiast my ponosimy koszty ponownej wysyłki towaru do Ciebie.

Wymiany prosimy kierować na adres:

EZURI e-sklep

al. T. Kościuszki 23/25

90-418 Łódź

 

Formularz wymiany

Formularz zwrotu